Poznaj nas

Jesteśmy profesjonalistami z wielką pasją do zdrowego trybu życia i odźywiania.

Monika Dziemidowicz

Nazywam się Monika Dziemidowicz i zajmuję się układaniem dla Państwa terapeutycznych diet indywidualnych. Jestem dietetykiem i dietoteraputą Medycyny Chińskiej. Od 2009 roku prowadzę Poradnię Dietetyczną pod nazwą ekoDiETETYK. Jako pasjonatka zdrowego odżywiania ciągle poszerzam swoją wiedzę. Aktualnie studiuję na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym Żywienie Kliniczne. Od 2013 roku jestem wielką pasjonatką terapii wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ukończyłam wiele kursów i warsztatów, które pomagają mi bardziej precyzyjnie dobierać dietę do aktualnych i indywidualnych potrzeb pacjenta/klienta. Na stałe współpracuję z Akademią Walki z Rakiem, Stowarzyszeniem Amazonek Feniks oraz Centrum Terapii i Rehabilitacji w Helenowie.

Grzegorz Milewski

Mam 4 lata doświadczenia w zawodzie trenera indywidualnego. Jestem licencjonowanym instruktorem kulturystyki i treningu personalnego, instruktorem treningu funkcjonalnego i kalisteniki, ukończyłem również szkolenia z zakresu dietetyki. Lubię ludzi, lubię z nimi trenować i razem z nimi cieszyć się efektami. Treningi to moja praca i moja pasja. Bardzo cenię różnorodność doświadczeń płynących z ponad 3000 zrealizowanych treningów personalnych. To ponad 4500 godzin pracy w realizacji potrzeb moich klientów, z którymi spotykam się w sali treningowej oraz których prowadzę on-line. Czas poświęcony pracy, a właściwie mojej pasji z tygodnia na tydzień wciąż rośnie, a mój zapał i zamiłowanie do zawodu, ani na chwile nie maleją :).

Centrum Estetyki Medycznej

Centrum Estetyki Medycznej to pierwsze miejsce w Polsce, gdzie łączymy zabiegi medycyny estetycznej z promocją zdrowia. Specjalizujemy się w profilaktyce zdrowia jak i w trudnych przypadkach zdrowotnych u dzieci i dorosłych. Naszym celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia, czego skutkiem „ubocznym” jest również poprawa wyglądu. Nazywamy siebie "krawcami medycznymi", ponieważ dla każdego przygotowujemy indywidualnie celowaną diagnostykę i terapię. Tylko takie podejście daje nam satysfakcję z wykonywanej pracy, a naszym Pacjentom radość.
Strona internetowa: Centrum Estetyki Medycznej
Copyright 2019 Wawabox.pl